Persoon:

ID: nl.m.02244
Naam: Drs. F.C.G.M. (Frans) Timmermans

Persoonlijk

geslacht: male

Links

Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9291000/bio/02244
Portrait photo Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9235000/p/022/02244g.jpg
other-through-dbpedia: http://rdf.freebase.com/ns/m.02phtfp

Biografie

biografie: Frans Timmermans (1961) is sinds 5 november 2012 minister van Buitenlandse Zaken. Hij was van 22 februari 2007 tot 23 februari 2010 staatssecretaris van Buitenlandse Zaken (belast met Europese samenwerking) in het kabinet-Balkenende IV . Van 19 mei 1998 tot 22 februari 2007 en van 17 juni 2010 tot 5 november 2012 was hij Tweede Kamerlid voor de PvdA. De heer Timmermans was daarvoor adviseur en particulier secretaris van dr. M. van der Stoel, Hoge Commissaris nationale minderheden van de OVSE. Hij was voorzitter van de vaste commissie voor Economische Zaken en lid van Europese Conventie namens de Tweede Kamer. Als Kamerlid hield hij zich bezig met defensie en buitenlandse zaken.

Laatst actieve partij

Partij: PvdA