Persoon:

ID: nl.m.02303
Naam: B.J. (Bas Jan) van Bochove

Persoonlijk

geslacht: male

Links

Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9291000/bio/02303
Portrait photo Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9235000/p/023/02303g.jpg
other-through-dbpedia: http://rdf.freebase.com/ns/m.0gvvhzs

Biografie

biografie: Bas Jan van Bochove (1950) was van 23 mei 2002 tot 17 juni 2010 en van 26 oktober 2010 tot 20 september 2012 Tweede Kamerlid voor het CDA. Hij was eerder wethouder in Lelystad. Daarvoor was hij werkzaam in het onderwijs. In de Tweede Kamer hield hij zich onder meer bezig met het volkshuisvestingsbeleid en met Koninkrijksrelaties. De heer Van Bochove was lid van de onderzoekscommissie onderwijsvernieuwingen en in de periode 2009-2012 voorzitter van de vaste commissie voor Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Sinds april 2014 is hij waarnemend burgemeester van Weesp.

Laatst actieve partij

Partij: CDA