Persoon:

ID: nl.m.02336
Naam: Mr. F. (Fred) Teeven MPM

Persoonlijk

geslacht: male

Links

Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9291000/bio/02336
Portrait photo Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9235000/p/023/02336g.jpg
other-through-dbpedia: http://rdf.freebase.com/ns/m.0krzb6

Biografie

biografie: Fred Teeven (1958) is sinds 14 oktober 2010 staatssecretaris van Veiligheid en Justitie. Hij was van november 2006 tot oktober 2010 en in september-november 2012 Tweede Kamerlid voor de VVD. Eerder was hij van 23 mei 2002 tot 30 januari 2003 Tweede Kamerlid en fractievoorzitter van Leefbaar Nederland. De heer Teeven was officier van justitie en was laatstelijk belast met de leiding van het parket-Schiphol. Als Kamerlid hield hij zich bezig met het justitiebeleid (strafrecht) en het kansspelenbeleid.

Laatst actieve partij

Partij: VVD