Persoon:

ID: nl.m.02337
Naam: Drs. W.R.C. (Mirjam) Sterk

Persoonlijk

geslacht: female

Links

Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9291000/bio/02337
Portrait photo Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9235000/p/023/02337g.jpg
other-through-dbpedia: http://rdf.freebase.com/ns/m.06zkszf

Biografie

biografie: Mirjam Sterk (1973) was van 23 mei 2002 tot 20 september 2012 Tweede Kamerlid voor het CDA. Zij was bestuursassistent van wethouder J. van der Tak van Rotterdam en daarvoor docent godsdienst en ethiek en redacteur bij de IKON. Mevrouw Sterk was als Kamerlid woordvoerster integratiebeleid en hield zich verder onder meer bezig met sociale zaken (armoedebeleid, arbeidsverhoudingen, Wajong, WSW, WW). Van november 2010 tot september 2012 was mevrouw Sterk vicefractievoorzitter van het CDA. Sinds april 2013 is zij ambassadeur jeugdwerkloosheid.

Laatst actieve partij

Partij: CDA