Persoon:

ID: nl.m.02339
Naam: J. (Jacques) Tichelaar

Persoonlijk

geslacht: male

Links

Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9291000/bio/02339
Portrait photo Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9235000/p/023/02339g.jpg
other-through-dbpedia: http://rdf.freebase.com/ns/m.028698k

Biografie

biografie: Jacques Tichelaar (1953) is sinds 1 mei 2009 Commissaris van de Koning(in) in Drenthe. Hij was van 23 mei 2002 tot 1 mei 2009 Tweede Kamerlid voor de PvdA. In de periode februari 2007-april 2008 was hij fractievoorzitter, maar sinds januari 2008 was hij afwezig vanwege ziekte. De heer Tichelaar was voorzitter van de Algemene Onderwijsbond (Aob). In de Tweede Kamer hield hij zich bezig met onder meer onderwijs, economische en arbeidsparticipatie. Hij was voorzitter van de vaste commissie voor Financiën en van de commissie voor Economische Zaken.

Laatst actieve partij

Partij: PvdA