Persoon:

ID: nl.m.02920
Naam: Drs. M.J.M. (Maxime) Verhagen

Persoonlijk

geslacht: male

Links

Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9291000/bio/02920
Portrait photo Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9235000/p/029/02920g.jpg
other-through-dbpedia: http://rdf.freebase.com/ns/m.0ks36c

Biografie

biografie: Maxime Verhagen (1956) was van 14 oktober 2010 tot 5 november 2012 minister van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie en tevens vicepremier in het kabinet-Rutte I . Eerder was hij 22 februari 2007 tot 14 oktober 2010 minister van Buitenlandse Zaken in het kabinet-Balkenende IV . De heer Verhagen was in 2002-2006 (met een onderbreking) en in juni-oktober 2010 fractievoorzitter en was van 17 mei 1994 en 22 februari 2007 lid van de CDA-Tweede Kamerfractie, waar hij met name het woord voerde over buitenlandse zaken en vreemdelingebeleid. Hij was in de periode 1989-1994 lid van het Europees Parlement. Daarvoor was hij beleidsmedewerker van de CDA-Tweede Kamerfractie. Sinds 2013 is hij voorzitter van Bouwend Nederland.

Laatst actieve partij

Partij: CDA