Persoon:

ID: nl.m.09325
Naam: J.M. (Marja) van Bijsterveldt-Vliegenthart

Persoonlijk

geslacht: female

Links

Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9291000/bio/09325
Portrait photo Parlementair Documentatie Centrum: http://www.parlement.com/9235000/p/093/09325g.jpg
other-through-dbpedia: http://rdf.freebase.com/ns/m.02pjwmh

Biografie

biografie: Marja van Bijsterveldt (1961) was van 23 februari 2010 tot 5 november 2012 minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap in het kabinet-Balkenende IV en het kabinet-Rutte I . Van 22 februari 2007 tot 23 februari 2010 was zij staatssecretaris van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap in het kabinet-Balkenende IV . Mevrouw Van Bijsterveldt was van november 2002 tot februari 2007 voorzitter van het CDA. Eerder was zij actief in het CDJA en voorzitter van het CDA-vrouwenberaad. Daarna was zij wethouder van Almere en in de periode 1994-2003 burgemeester van Schipluiden. In 2010 maakte zij deel uit van de Tweede Kamer. Vanaf 15 mei 2013 is mevrouw Van Bijsterveldt directeur/bestuurder van het Ronald McDonald Kinderfonds.

Laatst actieve partij

Partij: CDA