Partij:

ID: nl.p.rpf
Naam: Reformatorische Politieke Federatie

Alternatieve namen

Naam: Reformatorische Politieke Federatie
Naam: RPF
Naam: rpf
Naam: ppf
Naam: prf

Geschiedenis

Formatie: 1975-01-01
Opgeheven: 2004-01-01

Voortgekomen uit:

Partij: nl.p.arp

Opgegaan in:

Partij: nl.p.cu

Links

Zittingen

Sessie

kamer: commons
zetels: 2
periode: 1981-06-10 / 1985-04-22

Sessie

kamer: commons
zetels: 1
periode: 1985-04-23 / 1994-05-16

Sessie

kamer: commons
zetels: 3
periode: 1994-05-17 / 2001-03-11

Sessie

kamer: senate
zetels: 1
periode: 1983-09-13 / 1999-06-07

Sessie

kamer: senate
zetels: 2
periode: 1999-06-08 / 2001-03-25